Matservis Stig Lindberg "Dart"

Matservis Stig Lindberg
Matservis Stig Lindberg
Matservis Stig Lindberg
Matservis Stig Lindberg
Matservis Stig Lindberg
Matservis Stig Lindberg
Matservis Stig Lindberg
Matservis Stig Lindberg
Matservis Stig Lindberg
Matservis Stig Lindberg
Matservis Stig Lindberg
Matservis Stig Lindberg
Matservis Stig Lindberg
Matservis Stig Lindberg

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STIG LINDBERG, "Dart", delar av matservis, glaserat stengods, blå randdekor, 54 dlr, bestående av: 3 djupa frukosttallrikar, 6 stora flata tallrikar, 5 st förrättstallrikar, 16 djupa efterrättstallrikar, 16 assietter, 2 såsskålar med handtag, 2 karotter med lock , 2 rektangulära serveringsformar, 2 uppläggingsskålar

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, mikronagg kan förekomma

798024

2020-08-04