Adam Hoff & Poul Östergaard, Virum Möbelsnickeri

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ADAM HOFF POUL ØSTERGAARD, herrbetjänt, Virum Möbelsnickeri, Danmark, 1900-talets andra hälft, ek, märkt med etikett, längd 55,5 cm, höjd 27,5 cm

Bruksslitage, fläckar

798029

2020-08-02