Huggvärja

Huggvärja
Huggvärja
Huggvärja
Huggvärja
Huggvärja
Huggvärja
Huggvärja
Huggvärja
Huggvärja
Huggvärja
Huggvärja
Huggvärja

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HUGGVÄRJA, svensk, m/1832, för flottan, svartmålat fäste, p-stämplad klinga, längd ca 90 cm

Slitage, kavellindning saknas, klinga med hack och något böjd

798040

2020-08-04