Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SKULPTUR, 1800/1900-tal, i form av lejon, vit marmor samt sockel i breccia marmor, höjd ca 14 samt sockeln 25x14 cm

Kuntoraportti

Nagg slitage

798044

Päivämäärä:

2020-08-04