Skulptur
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SKULPTUR, 1800/1900-tal, i form av lejon, vit marmor samt sockel i breccia marmor, höjd ca 14 samt sockeln 25x14 cm
Kuntoraportti
Nagg slitage
798044
Päivämäärä:
2020-08-04