Välingklocka

Välingklocka
Välingklocka
Välingklocka
Välingklocka
Välingklocka
Välingklocka
Välingklocka
Välingklocka
Välingklocka
Välingklocka

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄLLINGKLOCKA, 1800/1900-tal, brons med kläppel och fäste i järn, höjd ca 20, största diameter 19,5 cm

Ärg, rost och slitage

798048

2020-08-04