Bord Christiansson

Bord Christiansson
Bord Christiansson
Bord Christiansson
Bord Christiansson
Bord Christiansson
Bord Christiansson
Bord Christiansson
Bord Christiansson
Bord Christiansson
Bord Christiansson

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULLA CHRISTIANSSON, "Trio", bord, 1 par, Karl Andersson & Söner, tillverkade 2006, ek, skyltmärkning, höjd ca 49, 62x62 cm

Brukslitage, smärre ytskador

798054

2020-08-03