Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULLA CHRISTIANSSON, "Trio", bord, 1 par, Karl Andersson & Söner, tillverkade 2006, ek, skyltmärkning, höjd ca 49, 62x62 cm
Brukslitage, smärre ytskador
798054
2020-08-03
Gör en kostnadsfri värdering här