Bordspendyl Frankrike
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BORDSPENDYL, 1800-talets första del, Frankrike, Calame Rue Montmartre á Paris, arkitektonisk form, svart marmor med dekor brännförgylld brons, höjd ca 48.5 cm, bredd ca 32 cm, nyckel för uppdrag medföljer
Åldersrelaterat slitage. En fot utbytt. Lösa dekorelement. SAV garanterar ej funktionen.
798060
2020-08-02