Bordspendyl Frankrike

Bordspendyl Frankrike
Bordspendyl Frankrike
Bordspendyl Frankrike
Bordspendyl Frankrike
Bordspendyl Frankrike
Bordspendyl Frankrike
Bordspendyl Frankrike
Bordspendyl Frankrike
Bordspendyl Frankrike
Bordspendyl Frankrike

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets första del, Frankrike, Calame Rue Montmartre á Paris, arkitektonisk form, svart marmor med dekor brännförgylld brons, höjd ca 48.5 cm, bredd ca 32 cm, nyckel för uppdrag medföljer

Åldersrelaterat slitage. En fot utbytt. Lösa dekorelement. SAV garanterar ej funktionen.

798060

2020-08-02