Klubbat för:
500 SEK
1 200 SEK
PIEDESTALER, 2 st, 1900-talets första hälft, empirestil, med marmorskivor, bronserade trästommar, höjder ca 64, 25x25 cm, 60x25 cm
Slitage, märken, något vingliga, lagningar
798068
2020-08-02