Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FANNY HJELM (1858-1944): Gårdsbyggnader vid skogsbryn, signerad F. Hjelm (ristad signatur), olja på duk, ca 36x56cm
Mindre färgbortfall
798074
2020-08-03
Gör en kostnadsfri värdering här