Edvin Ollers oljemålning
2020-08-02
798085
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDVIN OLLERS, (1888-1959): Stilleben, signerad och daterad E Ollers 1939, olja på pannå, ca 41x51 cm
Smärre färgbortfall