Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIGVARD BERNADOTTE & ACTON BJØRN, karmstolar, 1 par, 1960-tal, stomme av kromad metall, klädda i svart skinn, armlän i betsad valnöt, sitthöjd ca 48 cm
Slitage, repor och veck
798091
2020-08-02
Gör en kostnadsfri värdering här