Sigvard Bernadotte & Acton Björn karmstolar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIGVARD BERNADOTTE & ACTON BJØRN, karmstolar, 1 par, 1960-tal, stomme av kromad metall, klädda i svart skinn, armlän i betsad valnöt, sitthöjd ca 48 cm

Slitage, repor och veck

798091

2020-08-02