Oskar Bergman blyertsteckning

Oskar Bergman blyertsteckning
Oskar Bergman blyertsteckning
Oskar Bergman blyertsteckning
Oskar Bergman blyertsteckning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Kustmotiv, signerad O. Bergman, daterad 1905, blyerts, ca 22 x 33 cm

798102

2020-08-06