Lisa Larson, Gustavsberg

Lisa Larson, Gustavsberg
Lisa Larson, Gustavsberg
Lisa Larson, Gustavsberg
Lisa Larson, Gustavsberg
Lisa Larson, Gustavsberg
Lisa Larson, Gustavsberg
Lisa Larson, Gustavsberg
Lisa Larson, Gustavsberg
Lisa Larson, Gustavsberg
Lisa Larson, Gustavsberg
Lisa Larson, Gustavsberg
Lisa Larson, Gustavsberg
Lisa Larson, Gustavsberg
Lisa Larson, Gustavsberg

Klubbat för:

3 600 SEK

2 500 SEK

LISA LARSON, (4 dlr), skål samt 3 figuriner, bestående av: "Beata", "Malin", ur serien "ABC-flickor", samt Eskimå, Gustavsberg, stengods, delvis glaserade, undertill märkta, höjder mellan ca 9-18 cm, skålens diameter ca 18 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis med märken och repor, mikronagg kan förekomma

798107

2020-08-05