Anders Holm tillskriven oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

ANDERS HOLM (1751-1824) tillskriven, Motiv med människor vid strand, påskrifter på pannån och ramens baksidor olja på pannå, ca 28x42 cm

Krackelyr, retuscher

798118

2020-08-04