Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
ANDERS HOLM (1751-1824) tillskriven, Motiv med människor vid strand, påskrifter på pannån och ramens baksidor olja på pannå, ca 28x42 cm
Krackelyr, retuscher
798118
2020-08-04