Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFGRUPP (3), 1950/60-tal, 2 fåtöljer samt 1 soffa, stomme i ek, stoppade dynor med textil klädsel, sitthöjd ca 42, soffans längd 180 cm
Slitage, fläckar
798124
2020-08-05
Gör en kostnadsfri värdering här