Soffgrupp

Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFGRUPP (3), 1950/60-tal, 2 fåtöljer samt 1 soffa, stomme i ek, stoppade dynor med textil klädsel, sitthöjd ca 42, soffans längd 180 cm

Slitage, fläckar

798124

2020-08-05