Soffgrupp
2020-08-05
798124
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOFFGRUPP (3), 1950/60-tal, 2 fåtöljer samt 1 soffa, stomme i ek, stoppade dynor med textil klädsel, sitthöjd ca 42, soffans längd 180 cm
Slitage, fläckar