Harry Booström

Harry Booström
Harry Booström
Harry Booström
Harry Booström
Harry Booström
Harry Booström
Harry Booström
Harry Booström

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HARRY BOOSTRÖM (1917-1996): Abstrakt komposition, signerad och daterad Booström -69, olja på pannå, ca 73x59 cm

798126

2020-08-02