Arkivskåp

Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARKIVSKÅP, 1960/70-tal, 17 lådor, lackad furu, en sida med vitbetsat trä, höjd ca 178, bredd 72 samt djup 80 cm

Träskiva ovanpå, skruvar och spikar som står ut, sprickor, bruks och åldersrelaterat slitage

798140

2020-08-05