Arkivskåp
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARKIVSKÅP, 1960/70-tal, 17 lådor, lackad furu, en sida med vitbetsat trä, höjd ca 178, bredd 72 samt djup 80 cm
Träskiva ovanpå, skruvar och spikar som står ut, sprickor, bruks och åldersrelaterat slitage
798140
2020-08-05