Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
POTTSKÅP, sengustavianskt, tidigt 1800-tal, mahogny, beslag i mässing, låda vid nederdel, utdragbar skiva,, höjd ca 67, 41x33 cm, nyckel finns
Bruksslitage
798142
2020-08-05
Gör en kostnadsfri värdering här