Silverbestick, 18 delar "svensk rund"
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SILVERBESTICK, 18 dlr, bestående av 6 matskedar, 6 matgafflar, 6 soppskedar, modell "svensk rund", stämplade ML 1809 (C3), D Hallman 1811 (E3), Rönnow 1812 (F3) samtliga med ägarstämpel Henric Lindencrona, vikt ca. 1032 gram
Bruksslitage
798150
2020-08-02