Fotpall i svart skinn
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FOTPALL, samtida, underrede i vitlackerad metall, fast stoppad sits, klädsel av flerfärgad imitationspäls, höjd 40, 80 x 80
Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis med repor och märken
798153
2020-08-05