Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TINTIN PÅ SVENSKA (23) HERGE (REMY, GEORGE): 1950, 60 samt 70-tal, ca 29x22 cm
Ett album med sprucken och lagad rygg, varierande slitage, ej genommgångna
798154
2020-08-05
Gör en kostnadsfri värdering här