Klubbat för:
32 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
ANDERS PALMÉR (född 1958): Komposition med husfasader, signerad Palmér, olja på duk, 140x140 cm,
798160
2020-08-05
Gör en kostnadsfri värdering här