Nils Kreuger oljemålning

Nils Kreuger oljemålning
Nils Kreuger oljemålning
Nils Kreuger oljemålning
Nils Kreuger oljemålning
Nils Kreuger oljemålning
Nils Kreuger oljemålning
Nils Kreuger oljemålning
Nils Kreuger oljemålning

Klubbat för:

170 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NILS KREUGER (1858-1930): "Öland", signerad och daterad N Kreuger -1885, olja på pannå, 45x55 cm

798170

2020-08-03