Ove Ekelund oljemålning

Ove Ekelund oljemålning
Ove Ekelund oljemålning
Ove Ekelund oljemålning
Ove Ekelund oljemålning
Ove Ekelund oljemålning
Ove Ekelund oljemålning
Ove Ekelund oljemålning
Ove Ekelund oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OVE EKELUND (samtida): Landskapsmotiv, signerad Ove Ekelund, olja på duk, ca 45x100 cm

798172

2020-08-03