Frederic Jacques Sang oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FREDERIC JACQUES SANG (1846-1931): Fartyg i storm, signerad och daterad FJ Sang 1877, olja på duk, 41x58 cm

Duklagning, krackeleringar

798176

2020-08-03