Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Erik-Petters bod i Kallskär", färglitografi, signerad roland S., numrerad 93/360, bildmått ca 42x27 cm
798177
2020-08-03