Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Erik-Petters bod i Kallskär", färglitografi, signerad roland S., numrerad 93/360, bildmått ca 42x27 cm

798177

2020-08-03