Torsten Erasime oljemålmomg

Torsten Erasime oljemålmomg
Torsten Erasime oljemålmomg
Torsten Erasime oljemålmomg
Torsten Erasime oljemålmomg
Torsten Erasime oljemålmomg
Torsten Erasime oljemålmomg
Torsten Erasime oljemålmomg
Torsten Erasime oljemålmomg

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TORSTEN ERASIME (född 1940): "Utsikt från skräddarbacken, Viks fiskeläge", signerad Erasime, olja på duk, 29x31 cm

798181

2020-08-03