Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LISBET JOBS (1909-1961): bordsur, glaserat lergods, signerad och daterad -45, höjd 21 cm
Senare urverk
798183
2020-08-03
Gör en kostnadsfri värdering här