Lisbet Jobs bordsur

Lisbet Jobs bordsur
Lisbet Jobs bordsur
Lisbet Jobs bordsur
Lisbet Jobs bordsur
Lisbet Jobs bordsur
Lisbet Jobs bordsur
Lisbet Jobs bordsur
Lisbet Jobs bordsur
Lisbet Jobs bordsur
Lisbet Jobs bordsur

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LISBET JOBS (1909-1961): bordsur, glaserat lergods, signerad och daterad -45, höjd 21 cm

Senare urverk

798183

2020-08-03