1-par saltkar i form av man och kvinna

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

SALTKAR i form av man och kvinna, porslin, 1-par, tidigt 1900-tal, polykromt bemålade, monogramsignerade samt daterade undertill GH 1915, höjd ca 12 cm

798201

2020-08-08