Muminfigurer
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MUMINFIGURER, 2 st, i originalförpackning, stämplade Arabia Finland TP. I produktion 1990-1997, Tuulikki Pietiläs formgivning.
Ena förpackningen något trasig, båda förpackningarna med slitage
798209
2020-08-05