Muminfigurer

Muminfigurer
Muminfigurer
Muminfigurer
Muminfigurer
Muminfigurer
Muminfigurer
Muminfigurer
Muminfigurer

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MUMINFIGURER, 2 st, i originalförpackning, stämplade Arabia Finland TP. I produktion 1990-1997, Tuulikki Pietiläs formgivning.

Ena förpackningen något trasig, båda förpackningarna med slitage

798209

2020-08-05