Rökbord

Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

BORD, s k rökbord, 1900-talets först hälft, ek, rund löstagbar kopparbricka med hamrad dekor, benställning med svängda ben, höjd ca 66, diameter ca 60 cm

Bruksslitage

798213

2020-08-05