Pall

Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PALL, 1900-tal, troligen Thonet, rottingsitts, höjd ca 42 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

798216

2020-08-05