Danka Jaworska oljemålning

Danka Jaworska oljemålning
Danka Jaworska oljemålning
Danka Jaworska oljemålning
Danka Jaworska oljemålning
Danka Jaworska oljemålning
Danka Jaworska oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DANKA JAWORSKA (född 1951), figurkomposition, signerad samt a tergo Danka Jaworska, olja på duk, ca 65x65 cm

798221

2020-08-06