Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSLAMPA, Just Andersen, 1920/30-tal, tenn, senare skärm, höjd ca 40 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
798222
2020-08-05
Gör en kostnadsfri värdering här