Cykel s k Höghjuling

Cykel s k Höghjuling
Cykel s k Höghjuling
Cykel s k Höghjuling
Cykel s k Höghjuling
Cykel s k Höghjuling
Cykel s k Höghjuling
Cykel s k Höghjuling
Cykel s k Höghjuling
Cykel s k Höghjuling
Cykel s k Höghjuling
Cykel s k Höghjuling
Cykel s k Höghjuling
Cykel s k Höghjuling
Cykel s k Höghjuling

Klubbat för:

3 600 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

HÖGHJULING, 1900-talets andra hälft, replika, sitthöjd ca 116, till styre ca 132 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

798224

2020-08-06