Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
HÖGHJULING, 1900-talets andra hälft, replika, sitthöjd ca 116, till styre ca 132 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
798224
2020-08-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner