Skåp och hyllor
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP / HYLLOR, 8 dlr, 1900-talets mitt, 3 underdelar utgörs av skåp med dörrar och bakomliggande hyllplan, 2 ovandelar med bokhyllor, 1 vitrindel med barskåp, samt 1 sockel med utragbar låda, fanér av riopalisander, beslag i mässing, skåpens höjd ca 60, 85x43 cm, 1 bokhylla har höjd ca 134 cm, resterande har höjd 105 cm, 85x25, sockelns höjd ca 31, 85x43 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis solblekt, 1 nyckel och CITES-intyg medföljer och kan hämtas vid utlämningen
798244
2020-08-14