Klubbat för:
800 SEK
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, Kinnarps, 1900-talets slut, stomme i bok, svart läderklädsel, sitthöjd ca 45 cm
Ingår i temaauktionen Bankflytten
Bruksslitage
798252
2020-08-14