Fåtöljer från Kinnarps

Fåtöljer från Kinnarps
Fåtöljer från Kinnarps
Fåtöljer från Kinnarps
Fåtöljer från Kinnarps
Fåtöljer från Kinnarps
Fåtöljer från Kinnarps
Fåtöljer från Kinnarps
Fåtöljer från Kinnarps
Fåtöljer från Kinnarps
Fåtöljer från Kinnarps
Fåtöljer från Kinnarps
Fåtöljer från Kinnarps

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, Kinnarps, 1900-talets slut, stomme i bok, svart läderklädsel, sitthöjd ca 45 cm

Ingår i temaauktionen Bankflytten

Bruksslitage

798252

2020-08-14