Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GLASSERVIS (8) Murano, 1900-tal, 1 bricka, 1 karaff samt 6 muggar, karaffens höjd ca 19, brickan ca 29x20 cm
Slitage
798261
2020-08-05
Gör en kostnadsfri värdering här