Glasservis

Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GLASSERVIS (8) Murano, 1900-tal, 1 bricka, 1 karaff samt 6 muggar, karaffens höjd ca 19, brickan ca 29x20 cm

Slitage

798261

2020-08-05