Ambrotypier 1800-talets mitt

Ambrotypier 1800-talets mitt
Ambrotypier 1800-talets mitt
Ambrotypier 1800-talets mitt
Ambrotypier 1800-talets mitt
Ambrotypier 1800-talets mitt
Ambrotypier 1800-talets mitt
Ambrotypier 1800-talets mitt
Ambrotypier 1800-talets mitt

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

AMBROTYPIER, 2 st., 1800-talets mitt, ca 5x4 resp. 6x7 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, etuier med skador

798274

2020-08-03