Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
AMBROTYPIER, 2 st., 1800-talets mitt, ca 5x4 resp. 6x7 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, etuier med skador
798274
2020-08-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner