Ilmari Tapiovaara "Mademoiselle"

Ilmari Tapiovaara
Ilmari Tapiovaara
Ilmari Tapiovaara
Ilmari Tapiovaara
Ilmari Tapiovaara
Ilmari Tapiovaara
Ilmari Tapiovaara
Ilmari Tapiovaara
Ilmari Tapiovaara
Ilmari Tapiovaara

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ILMARI TAPIOVAARA, stol, "Mademoiselle", vitmålad, spjälad rygg, höjd ca 91, bredd 52, sitthöjd 37 cm, etikettmärkt "Mademoiselle, Edsbyverken, Made in Sweden, 1961

Brukslitage, stötskador, repor, färgbortfall

798278

2020-08-04