Jacob Hägg akvarell

Jacob Hägg akvarell
Jacob Hägg akvarell
Jacob Hägg akvarell
Jacob Hägg akvarell
Jacob Hägg akvarell
Jacob Hägg akvarell
Jacob Hägg akvarell
Jacob Hägg akvarell

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JACOB HÄGG (1839-1931): "Svensk korvett tager lots", signerad samt daterad 68, titulerad på baksidan, ca 35x52 cm

Några kantnagg

798311

2020-08-05