Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JACOB HÄGG (1839-1931): "Svensk korvett tager lots", signerad samt daterad 68, titulerad på baksidan, ca 35x52 cm
Några kantnagg
798311
2020-08-05
Gör en kostnadsfri värdering här