Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Hemmakväll", soffa, 1960/70-TAL, brickmärkt O. H. Sjögren, randig textilklädsel, bredd ca 200, sitthöjd ca 37 cm
Bruksslitage kring klädsel, fläckar förekommer
798357
2020-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här