Carl Malmsten Hemmakväll soffa

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Hemmakväll", soffa, 1960/70-TAL, brickmärkt O. H. Sjögren, randig textilklädsel, bredd ca 200, sitthöjd ca 37 cm

Bruksslitage kring klädsel, fläckar förekommer

798357

2020-08-06