August Jernberg fruktstilleben

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AUGUST JERNBERG (1826-1896): Fruktstilleben med vas, signerad Jernberg, olja på pannå, 41x31 cm

798373

2020-08-26