Spegel med konsollbord Kina

Spegel med konsollbord Kina
Spegel med konsollbord Kina
Spegel med konsollbord Kina
Spegel med konsollbord Kina
Spegel med konsollbord Kina
Spegel med konsollbord Kina
Spegel med konsollbord Kina
Spegel med konsollbord Kina

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL med KONSOLLBORD, omkring 1930/40-talet, Kina, träskuren dekor, spegeln med genombrutet krön, lackerat, höjd på konsollbord ca 73, 93x46, mått på spegel ca 71x49 cm

Bruksslitage

798392

2020-08-06